Volkswagen Touareg
3.0 TSi 4MOTION R | Panorama| Dynaudio | 360 Camera | Nachtzicht | Trekhaak | HUD
Direct kopen, basisprijs: € 51.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 51.995,-
LEASEPRIJS: € 856,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touareg |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 TSi 4MOTION R | Panorama| Dynaudio | 360 Camera | Nachtzicht | Trekhaak | HUD |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 112.860 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 856,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 51.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDJ-71-K |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 2.365 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Moonlight Blue Pareleffect
- Panoramaschuif-kanteldak, elektrisch bedienbaar
- R-Line Exterieur
- Velgen 'Esperance', 19 inch lichtmetaal
- Zijruiten achter en achterruit getint, extra lichtabsorberend
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servosluiting portieren
- Trekhaak
- Verwarmbare voorruit
- warmtewerend glas
- Zijruiten achter en achterruit getint, extra lichtabsorberend en geluidisolerend
- Infotainment
- audio premium navigatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- draadloze telefoonlader
- High-end geluidsysteem Dynaudio® 'Consequence'
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) met 4-zone klimaatregeling
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- Verwarmbare buitenste zitplaatsen achter
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- aanhanger assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- Nachtzichtsysteem (Night Vision)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Zij-airbags achter
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar
- Head-up Display
- Luchtvering met meesturende achteras (Air & Steering)
- Memory pakket
- Roll Stability Control
- adaptief demping systeem
- Bestuurdersassistentiepakket
- Digitaal instrumentenpaneel met navigatie 'Premium' (Innovision Cockpit)
- luchtvering
- Memory pakket Plus
- niveauregeling automatisch
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent (Park Assist) met 360 camera (Area View)
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Stuurwiel, verwarmbaar